O MNIE

DLACZEGO AMANDA SAYS?
Idea powstania bloga zrodziła się z miłości do czytania książek, kinematografii indyjskiej i nie tylko. Jest to miejsce, w którym z wielką chęcią polecę Wam dany tytuł, ale też będę miała odwagę odradzić, jeśli nie spełni on moich oczekiwań. Czasami też zwyczajnie pokuszę się o post ogólnotematyczny lub pożartuję.
Co zaś tyczy się nazwy - nie chciałam wiązać jej konkretnie z książkami bądź filmami, dlatego też wykorzystałam to, co w sobie lubię najbardziej - moje imię. ;-)

CO CZYTAM?
Najlepiej czuję się w klimatach szeroko pojętego Young Adult - od historii bardziej przyziemnych, po fantastyczne światy, dystopie i równoległe wymiary. Jednak lubię eksperymentować, zarówno z treścią, jak i z formą, dlatego nie ograniczam się do jednego konkretnego gatunku.
Nie przepadam natomiast za literaturą z wątkami politycznymi, religijnymi, erotycznymi a także za poradnikami.

WSPÓŁPRACA?
Z chęcią podejmę współpracę z wydawnictwami, portalami o tematyce książkowej, księgarniami, czy też autorami. Współpraca może mieć charakter stały bądź też tymczasowy.
szczegóły:
  • Zobowiązuję się do zaprezentowania szczerej recenzji danego tytułu w terminie wcześniej ustalonym. Do każdej powieści podchodzę w sposób indywidualny, jednak każdy post łączą takie elementy jak: dbałość o estetykę oraz poprawność gramatyczna i ortograficzna.
  • Poza blogiem, recenzja umieszczona zostanie również na stronach takich jak: Lubimy Czytać, Empik, Bonito, Gandalf, Tania Książka. Ponadto, do przeczytania recenzji zaproszę na stronie bloga na Facebooku oraz Instagramie.
  • Zorganizowanie jakiejś akcji, konkurs, patronat? Jestem jak najbardziej na tak!
KONTAKT
e-mail: amandaasays@gmail.com
Facebook: Amanda Says 
Instagram: >>KLIK<<

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytelniku! Pięknie dziś wyglądasz, mam nadzieję, że masz dobry dzień! ;-) Pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza - będzie mi bardzo miło poznać Twoją opinię.

Jeśli mogę tylko prosić - nie rób z komentarzy śmietnika. To nie miejsce na darmową reklamę. Spam będzie usuwany.

Pamiętajcie, że komentując, nie jesteście anonimowi. Odwiedzanie strony oraz wszelaka aktywność na niej, są jednoznaczne z akceptacją tego, iż Google pobiera Wasze dane i przetwarza je, w celu lepszego dostosowania pokazywanych treści do Waszego gustu.